Codzienna stylizacja paznokci powinna charakteryzować się przede wszystkim wyważeniem pomiędzy elegancją a klasyczną estetyką. Manicure i pedicure tego typu można zatem określić jako prosty, subtelny, ale nie pozbawiony dobrego smaku, podkreślającego gust swojej właścicielki. Należałoby tu również wspomnieć o stonowaniu palety barw, gdyż tego typu przeznaczenie zakłada zwykle chęć połączenia życia prywatnego z zawodowym – nie może być tu zatem miejsca na zbyt jaskrawe odcienie, czy też wieczorowe lub imprezowe lakiery hybrydowe (np. z dodatkiem brokatowych drobinek).

Jakie kolory warto zatem wybierać na co dzień? Jak uzyskać w takim przypadku najlepszy efekt manicure hybrydowego? Dlaczego właśnie ta formuła produktów może okazać się najwłaściwszym wyborem dla współczesnej kobiety? Wspólnie z twórcami linii Sey by Cosmetics Zone staramy się odpowiedzieć na te pytania.

Lakiery hybrydowe na co dzień – dlaczego warto?

Stylizacja paznokci dłoni i stóp może być bardzo przyjemnym zajęciem. Jeśli kobieta wykorzystuje do tego celu lakiery hybrydowe, to jej satysfakcja może być jeszcze wyższa niż w przypadku klasycznych produktów z tego asortymentu dla Pań. Jakość formuły hybrydowej wiąże się oczywiście z wyższą ceną lakieru, jednakże niesie ze sobą również takie dodatkowe profity jak:
– doskonała wytrzymałość stylizacji paznokci, gdyż po prawidłowym nałożeniu bazy, koloru i topu kobieta może liczyć na 3-4 tygodnie idealnego wyglądu swoich dłoni,
– trwały efekt łączy się w przypadku tego typu produktów z naturalnym i profesjonalnym wyglądem (np. równym rozprowadzeniem lakieru oraz brakiem zalanych skórek),
– wizyta w salonie kosmetycznym w celu nałożenia lakierów hybrydowych wiąże się z kompleksowym zadbaniem o kondycję dłoni oraz płytek paznokci,
– możliwość zastosowania wielu ozdób dodatkowych, czy też podkreślenia paznokci poprzez nabłyszczający lub matujący top,
– głębia koloru, na której zależy każdej współczesnej kobiecie łączącej pracę z obowiązkami domowymi i życiem towarzyskim.

Paleta barw stworzona z myślą o współczesnych kobietach!

Wiemy już, że lakiery hybrydowe posiadają formułę, która po odpowiednim utwardzeniu w lampie UV/LED może stanowić ozdobę płytki paznokcia przez nawet 4 kolejne tygodnie od nałożenia. Efekt stylizacji pozostanie wówczas niezmienny i niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne, czy też po części blaknięcie, które są głównym mankamentem klasycznych i tanich lakierów.

Wersja hybrydowa oferuje swoim właścicielkom również bogatą paletę kolorów, dlatego warto w niej szukać inspiracji dla swojego manicure lub pedicure. Współczesna kobieta, która musi dzielić czas pomiędzy znajomymi, rodziną, a obowiązkami w pracy powinna zatem skorzystać z tej różnorodności. Kolekcja produktów Coffee and Friends z linii Sey by Cosmetics Zone proponuje takim klientkom wybór stonowanych i eleganckich odcieni różu, brązu, beżu oraz szarości.

Profesjonalne produkty i profesjonalna stylizacja paznokci

Współczesna kobieta zwraca nie tylko uwagę na kolor lakieru, który wybiera. Równie wiele uwagi poświęca również jego jakości, a ta w przypadku produktów do manicure hybrydowego jest bardzo wysoka. Stylizacja płytki paznokcia to jednak nie tylko nałożenie odpowiedniej ilości warstw o określonej barwie. W takim przypadku trzeba również zwrócić uwagę na właściwy dobór bazy, gdyż efekt estetyczny wymaga także należytego przygotowania powierzchni i zabezpieczenia jej przed zniszczeniem. W końcowym etapie wykonywania manicure hybrydowego istotne jest również użycie topu – dodatkowego zabezpieczenia przed uszkodzeniem mechanicznym i preparatu mogącego podkreślić płytkę paznokcia w oryginalny sposób (np. poprzez jej zmatowienie i nadanie efektu satynowej powierzchni).