car-368636_1280

Zarabianie dużych pieniędzy, wbrew wszelkim pozorom jest proste. Trzeba jedynie naprawdę chcieć i mieć w sobie ogromną determinację do osiągnięcia sukcesu. Tej determinacji nie mają ludzie, którzy wiecznie szukają jakiejś pracy. Mają ją ludzie Ci, którzy niczego się nie boją i ciągle coś robią. Taka pozytywna determinacja i wola walki pomaga w prowadzeniu biznesu każdemu, kto posiada takie cechy właśnie. Takim osobom wystarczy jedynie pomysł na dobry biznes, a reszta jest już działaniem ich własnej woli pokonywania wszelkich przeszkód. Dlatego dzisiaj właśnie ludziom ambitnym i uparcie dążącym do celu dedykujemy poniższy artykuł. Może będzie on dobrym impulsem do działania dla każdego, kto ma dużo determinacji do własnego biznesu, ale nie ma na niego żadnego pomysłu.

Wynajem samochodów na żądanie z dostarczeniem ich pod wskazany adres – to Nasz pomysł na duże pieniądze. Wydawać się może, że to nic nowego, przecież większość wypożyczalni działa właśnie w taki sposób. Pewnie tak, ale są to firmy globalne, które na dodatek mają podpisane umowy z firmami ubezpieczeniowymi. Najwięksi gracze na rynku oferują jedynie kilka samochodów na dane miasto, a i tak większość z nich przeznaczona jest dla kierowców, których auta uległy awarii. Takie sieciowe wypożyczalnie po prostu podstawiają samochody w ramach ubezpieczenia auto casco. A przecież można w ten sposób wypożyczać samochody klientom indywidualnym na życzenie.

Na pewno na początek trzeba trochę w taki biznes zainwestować. Na pewno potrzebne będzie kilka samochodów. Na szczęście takowe można wziąć w leasing. Trzeba jednak mieć sporo gotówki na wkład własny, bez którego się nie obejdziemy. Kilka samochodów małolitrażowych z instalacją gazową będzie wystarczająca, żeby wszystko rozkręcić. Klient mógłby wypożyczać samochód zamawiając jego dostarczenie w dowolne miejsce. Za wypożyczenie samochodu klient musiałby zapłacić z góry plus oczywiście należność za przyprowadzenie samochodu. Jeśli by działać w obrębie tylko jednego miasta to spokojnie można w ciągu kilku godzin dostarczyć samochód nawet kilku klientom i to w różne części miasta. Pieniądze z tego też można mieć całkiem spore. Wystarczy zrobić uczciwą cenę za wypożyczenie samochodu, dzięki czemu można liczyć na większą liczbę klientów.

Wiadomo, że każdy biznes trzeba sobie odpowiednio przekalkulować. Ten model biznesu opłaci się, jeśli będziemy go tworzyć w małej miejscowości, w której tanio można przemieszczać się bez samochodu. Dlatego bez samochodu, bo przecież kosztem będzie dostarczanie klientowi samochodu pod wskazany adres. Dobrze zatem, żeby ten koszt był optymalnie jak najmniejszy. Jeśli uda się zminimalizować koszty, to dziennie można by zarobić nawet kilkaset złotych, zakładając, że wszystkie samochody znajdą swoich użytkowników każdego dnia. Ceny wynajmu auta z dostarczeniem można podnieść na weekend, ale nieznacznie, żeby nie zniechęcić do siebie stałych klientów. I przede wszystkim jedna bardzo ważna zasada. Taki biznes trzeba oprzeć na zadowoleniu klienta i wyrażeniu tego poprzez polecenia kolejnym osobom.